צוואות, ירושות ושירותי נוטריון

צוואות, ירושות ושירותי נוטריון

שירותי צוואות וירושות

תחום הירושה הינו ענף משפטי מורכב ומגוון. התחום העוסק בצוואות וירושות קובע מנגנונים וכללים, שנועדו להתחקות אחר רצונו של המוריש. כמו כן, דיני הצוואות והירושות נועדו להתוות כללים לאופן שבו אדם יכול להעביר את רכושו לאחר מותו, בין אם לקרוביו ובין אם לאנשים אחרים שהוא חפץ ביקרם.

החוק העוסק בישראל בכל הנוגע לצוואות וירושות, הוא חוק הירושה התשכ"ה – 1965.
עפ"י החוק, עם פטירתו של אדם – עוברים נכסיו ליורשיו. היורשים יכולים להיקבע בהתאם  לצוואה שערך המנוח בחייו, או על פי הכללים הקבועים בחוק הירושה (לפי שיטת מעגלי הקרבה). יחד עם זאת, ישנם מצבים מורכבים שונים, בהם נדרש צורך בסיוע משפטי.

דיני ירושה, צוואות ועיזבונות, נוגעים בנקודות רגישות במישור האישי והמשפחתי, ולעיתים מהווים מקור למחלוקות קשות ומתמשכות בין קרובי משפחה. לפיכך, חשוב להיעזר בשירותי עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום, המצויד בידע המקצועי וברגישות האנושית גם יחד.

משרד עו"ד אטוס מציע בתחום צוואות וירושות  את השירותים הבאים:

  • עריכת צוואות יחידניות והדדיות
  • הגשת בקשות לקיום צוואות ולהוצאת צווי ירושה
  • ייצוג בהליכים משפטיים בבקשות לקיום צוואות

 

שירותי נוטריון

משרד עו"ד יעקב אטוס מספק שירותי נוטריון, הכוללים אימות ועריכה של מסמכים משפטיים. ישנם מסמכים שלא ניתן להגישם לבית משפט ולגופים אחרים ללא חתימת נוטריון, המאשר את זהותו של החתום עליהם ואת היותם מסמכים מקוריים.

המשרד מספק שירותי נוטריון  למגוון מסמכים: משכנתא, הסכמי ממון, תרגומים, ייפויי כוח כללי, תעודות לידה, תעודות אקדמאיות, תעודות נישואין, תעודות גירושין, אישורי חיים, אישור חתימה על חוזים, הסכמים ועוד.

 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן