אודות

אודות משרד עו"ד יעקב אטוס

משרד בוטיק ותיק ומקצועי בתחומו

משרד עו"ד יעקב אטוס הוקם בשנת 2003, ומאז הוא פועל במגוון נושאים וסוגיות משפטיות בתחום האזרחי–מסחרי. דגש מעמיק ונרחב ניתן לנושא דיני החוזים, דיני התאגידים  וההגבלים העסקיים, ולתחום המיסוי לרבות מיסוי מוניציפאלי ונדל"ן.

עו"ד אטוס פעיל בתחומים אלה משנת 1995, וצבר לאורך השנים מיומנות, ניסיון רב וידע עשיר.

החל מראשית דרכו המקצועית עו"ד אטוס פעל וייצג בתיקים מסחריים מורכבים, סכסוכי חברות, בעלי מניות ופרטיים, סכסוכי שכנים בבתים משותפים, ייעוץ וליווי בענייני מיסוי, תכנון ובנייה, רישוי עסקים, ומיסוי מוניציפאלי – ארנונות והיטלים. חלק ניכר מפעילותו התמקד בעסקאות מיזוג ורכישה וכן בעסקאות נדל"ן עבור פרטיים וחברות במרכזים מסחריים, מקבצי דיור, בקניונים, עסקות קומבינציה ומגרשים מסחריים. במסגרת פעילות זו, ליווה עסקאות רחבות היקף בשוק הנדל"ן, כדוגמת עסקה מורכבת של מכירת מקבץ דיור פעיל בצפון הארץ.

המשרד מייצג פרטיים וחברות, בעלי עסקים ואנשים פרטיים, אשר זוכים לייצוג מקצועי אישי ומסור, מהווים  לקוחות נאמנים וקרובים, והינם שגרירים לשמו הטוב של המשרד.

אני מאמין מקצועי וערכי

בלב ליבה של העשייה במשרד עו"ד יעקב אטוס ניצבת המקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. כל תיק נלמד לעומק, נבחן לפרטי פרטיו, ומנוהל ביסודיות הן בערכאות והן מחוצה להן. הניסיון המקצועי הנרחב של עו"ד אטוס מסייע לו להתייחס לכל סוגיה גם בראייה רוחבית, וליצור את ההקשרים והפתרונות היצירתיים, המובילים לתוצאות המוצלחות ביותר עבור כל לקוח בנסיבות הנתונות.

ערך מוחלט בהתנהלות המקצועית של המשרד הוא הליווי הצמוד של כל לקוח מפגישת הייעוץ הראשונה ועד לסיום התיק בצורה המיטבית. עו"ד אטוס מלווה את לקוחותיו יד ביד, בנאמנות, ביושרה, בגובה העיניים ובזמינות מלאה.

עו"ד אטוס מאמין בחשיבה יצירתית ומקורית, שמזמנת פריצת דרך בתיקים הקשים והמסובכים ביותר. במקרים רבים, החשיבה מחוץ לקופסה מאפשרת לשלוף את הקלף המנצח.

 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן